Calcul trigonometric---rog raspunsuri avizate

In jos

Calcul trigonometric---rog raspunsuri avizate

Mesaj  Doctorupizdii la data de Mier Mar 10, 2010 3:41 am

Dupa cum am zis mai dihai, vreau si io o informatzie. Care shtie, care a vazut...a simtzit...a mirosit... Sa zica aicishea care e fi-ul partzial la buze si fi-ul medie total al pizdii aleia cracite din avataru meu. Admit si demonstratzii facute cu trigonometrie-analiza matematica, schitze de desen tehnic dar si metode empirice, totul in limita unui prost-gust rezonabil. Sa va umplu de respect.

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Data de inscriere : 09/03/2010

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Calcul trigonometric---rog raspunsuri avizate

Mesaj  Vizitato la data de Mier Mar 10, 2010 5:06 pm

da mai multe detalii in pula mea, ca nu aveam de unde sa stim, ce ai facut tu inainte. Buzele pizdii eram ca dupa pisare, sau ai bagat limba la clitoris si s-au labartzat? Pizda era statuta, sau bagase careva pula in ea, ca se modifica diametrul in functie de traficul de care are parte. Daca vrei raspunsuri la obiect, formuleaza in pula mea cum trebe intrebarea intrebatoare care o intrebi

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mier Mar 10, 2010 6:34 pm

luand in considerare marimea perciunilor malachistului din imagine si culoarea peretilor nescorojiti inca, cantitatea substantei in moli, recte pizda, este egala cu 6.23ori10 la a doostreia, ori 2. parerea mea sa mor io

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Doctorupizdii la data de Mier Mar 10, 2010 6:52 pm

Numi convin raspunsurile, ma fut in ele...da mai am una. De curind, cel mai gras roman a implinit treistecinzeci de kile. Tzinind cont de faptu ca burta ii atirna pin la genunchi, ii trage shuturi cind merge... vin cu o intrebare. CUM ishi scutura pula cind se pisha ? Care ar fi distantza medie de la punctul de aer (adica locul unde baliga vede lumina...) si gaoz ? Si ultima, in cit timp calatoreshte un cacat gros de la rozeta pina da de lumina zilei ? (am zis gros ca ala subtzire se imprashtie si se face placinta intre buci...)

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mier Mar 10, 2010 7:07 pm

Doctorupizdii a scris:Numi convin raspunsurile, ma fut in ele...da mai am una. De curind, cel mai gras roman a implinit treistecinzeci de kile. Tzinind cont de faptu ca burta ii atirna pin la genunchi, ii trage shuturi cind merge... vin cu o intrebare. CUM ishi scutura pula cind se pisha ? Care ar fi distantza medie de la punctul de aer (adica locul unde baliga vede lumina...) si gaoz ? Si ultima, in cit timp calatoreshte un cacat gros de la rozeta pina da de lumina zilei ? (am zis gros ca ala subtzire se imprashtie si se face placinta intre buci...)

erai simpatic cand intrebai de adancimi vaginale, acu' o dai in diverse cu, cacat de elefant stafidit, ia o rigla si dute in pulamea la zoo. si in primu rand fa in pulamea topic separat unde te crezi?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mier Mar 10, 2010 7:53 pm

Doctorupizdii a scris:Numi convin raspunsurile, ma fut in ele...da mai am una. De curind, cel mai gras roman a implinit treistecinzeci de kile. Tzinind cont de faptu ca burta ii atirna pin la genunchi, ii trage shuturi cind merge... vin cu o intrebare. CUM ishi scutura pula cind se pisha ? Care ar fi distantza medie de la punctul de aer (adica locul unde baliga vede lumina...) si gaoz ? Si ultima, in cit timp calatoreshte un cacat gros de la rozeta pina da de lumina zilei ? (am zis gros ca ala subtzire se imprashtie si se face placinta intre buci...)
Ti-am mai zis odata sa dai detalii in pula mea! Te scremi cand te caci, sau astepti sa cada? Ca daca mai impingi si tu, viteza difera, fata de aialalta, cand aluneca cacatu usor la vale! pig

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Doctorupizdii la data de Mier Mar 10, 2010 10:36 pm

Sa incerc sa-l pun pe Star ? O fi EGR-ul infundat ? Sau are spume pe linga el ? Ajutatzi-ma si pe mine, traiesc din alocatzie...

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Joi Mar 11, 2010 4:37 pm

Doctorupizdii a scris:Sa incerc sa-l pun pe Star ? O fi EGR-ul infundat ? Sau are spume pe linga el ? Ajutatzi-ma si pe mine, traiesc din alocatzie...

dute in pulamea la munca, bartai centura ce are bucurestiu'

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Doctorupizdii la data de Joi Mar 11, 2010 8:24 pm

Pasionatzii pulii mele...tuva rasa-n cur, nimic nu shtitzi, belimisar pula in topicu pizdii, mai bine nul deschideam. Auzi la asta... ma trimite la munca, mincamiar pula....

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: