Regulamentul forumului nostru!

In jos

Regulamentul forumului nostru!

Mesaj  Desmosedici la data de Mar Mar 09, 2010 10:27 pm

Avand in vedere ca unii membri noi au probleme in a aloca o perioada lunga de timp pentru aprofundarea regulamentului, veniti cu sugestii. Ce trebuie sa scrie la regulament. Incepe je:

1. Orice postare trebuie sa contina cel putin un cuvant din urmatoarea lista: pula, pizda, gaoaza, muie, malachie, sloboz, muiencur, cocar, futai, felatie (asta e cam tehnic, dar nu conteaza). Daca mai aveti sugestii pentru lista de cuvinte bagatzi mare.
2. Subiectele tehnice: se abordeaza dupa 3 beri de fes. Orice raspuns la problema omului se pedepseste cu warn. Si obligatia de a bea 3 beri.
3. La bursa: obiectul trebuie descris cat mai detaliat... Ce intelege pula voastra prin asta.
4. Sa se creeze o lista de "recidivisti" pe care sa o urmarim cu mare atentie. Oricum, dupa 10 postari, respectivii membri se vor autoexclude.

Cam atat imi trece prin spatele meclei. Bagare!

Sunt intru-totul de acord....doar mai vin cu ceva sugestii de cuvinte admise{limbi in pizda,limbi in cur,coaie,sperma,muioc}
Desmosedici

Data de inscriere : 07/03/2010
Varsta : 107
Localizare : In cocar cu liftu'!

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

regulamentul nou

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI la data de Mar Mar 09, 2010 10:30 pm

Desmosedici a scris:4. Sa se creeze o lista de "recidivisti" pe care sa o urmarim cu mare atentie. Oricum, dupa 10 postari, respectivii membri se vor autoexclude.
Pula mea, asta ai luat-o de la bautorul de urina proprie (MUIE!) ! Sunt de acord !

Sunt intru-totul de acord cu noul regulament...doar cateva cuvinte permise mai am de adaugat:limbi in cur,limbi in pizda,coaie,muioc.
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Re: Regulamentul forumului nostru!

Mesaj  Doctorupizdii la data de Mar Mar 09, 2010 11:00 pm

S-au omis termeni existentziali...ca papacioaca, sloboz (sau zloboz), lachist plus plus... Ash face un compendiu, dar n-am timp acu si imi vine sa ma autoexclud...bine ca am buda in casa...

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

Re: Regulamentul forumului nostru!

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: