Regulamentul consumatorului de urina proprie

In jos

Regulamentul consumatorului de urina proprie

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI la data de Mar Mar 09, 2010 1:48 am

Dobitocul a citit si el cartea de TGD si se cred mare avocat. E clar, e bolnav. MUIE !

5.Orice decizie cu privire la esenţa cât şi la funcţionalitatea Forumului va fi adoptată de către consiliu cu majoritate simplă a tuturor membrilor componenţi, iar în caz de egalitate de voturi decizia este în favoarea opţiunii membrului fondator.

d.) de a adopta deciziile provizorii şi a sesiza Consiliul cu bună-credinţă, lealitate şi exponenţialitate, judecând prin prisma principiilor unei societăţi democratice.

10.Sancţiunile şi măsurile de coerciţie nu sunt prestabilite ci vor fi aplicate după cum vor fi cerute de gravitatea abaterilor şi consideraţiunile echitabile ale membrilor consiliului.

11.Orice gând sau fapt ce emană de la un membru component vor fi stăpânite de echitate, probitate şi moralitate.
12. Orice stare de fapt neprevăzută de cele două regulamente va fi soluţionata prin analogie sub imperiul echităţii şi a bunei credinţe.

2. Acceptarea termenilor şi condiţiilor de utilizare a acestui Forum presupune şi achiesarea la prezentul regulament, astfel:

1. Forumul “clubMB.ro”, denumit în continuare “Forum” este proprietate privată dispunându-se de acesta în putere şi interes propriu. Orice act de despoziţie asupra acestui Forum este discreţionar şi nu trebuie justificat.

Eventuale devieri comportamentale, regulamentare şi educaţionale trebuiesc reportate şi aduse în discuţie consiliului de administrare şi moderare.

-ATENŢIE! Forumul va sprijini orice persoană ce doreşte dezdăunarea unor prejudicii cauzate prin vânzarea produselor ce nu pot fi garantate în condiţiile generale ale dreptului comun.
-Orice vânzare efectuată prin intermediul Forumului se va supune legii de drept comun daca părţile nu au prevăzut expres altfel!.
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Regulamentul consumatorului de urina proprie

Mesaj  Doctorupizdii la data de Mar Mar 09, 2010 9:28 pm

Trascedental si stomatologic vorbind, aspectul ginecologic al problemei supozez ca eludeaza orice meandru al concretului cognitiv conshtientizabil oricarei fiintze ratzionale vii sau moarte... Subiectul este anomic, pentru tratarea lui exhaustiva propun un colocviu special dedicat... analitic, cit si oralitic si poate si vaginalitic, se impune stringent. Stimulez conducerea spre achiesare....

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

Mesaj  Mircea seful Constantei la data de Mar Mar 09, 2010 9:33 pm

Asceza nu e numai bătutul mătăniilor. Şi căsnicia e o asceză. Studiul e o asceză. Iubirea e o asceză. Filiaţia e o asceză. Boala e o asceză. Viaţa de om izgonit din paradiso terrestre e o asceză. De aceea, la disperarea de a fi om, există o singură reţetă: fii plin, fii viu, fii prezent (i. e., creator) şi caută Prezenţa.
Nici o fericire nu e comparabilă cu aceea a trăirii plenare. Conţinutul e secundar, aici modul trăirii contează. Cotidianul nu e umil decât pentru ne-simţirea noastră. În fapt, ceea ce trăim e un miracol continuu, egalat doar de faptul că trăim într-adevăr. Eu nu valorez nimic în această valorizare. Graţia e în noi în fiecare secundă: nu trebuie să ne facem timp pentru ea.
Când se închină bigot la minunile modernităţii, cum ne îndeamnă zelatorii ei şi delatorii tradiţiei, în sufletele noastre ignorante se tânguiesc de o manieră sfâşietoare toate bogăţiile pe care le-au pierdut înlăuntru atunci când trupurile noastre au progresat în afară. - Câţi moderni, satisfăcuţi de propria lor modernitate, câţi oameni novisimi, orbiţi de patima de a fi cât mai recenţi, câţi oameni care mobilizează puterea unui tigru şi viclenia unui şarpe în perspectiva de înţelegere a unei efemeride, câţi oare dintre noi - oameni recenţi ai unei lumi din ce în ce mai recente - mai posedă discernământul de a pricepe că orice progres din vizibil se face pe seama unor amputări în invizibil?
Fi-ti sinceri,nu-i asa ca am dreptate?
Mircea seful Constantei
Admin
Admin

Vezi profilul utilizatorului http://mercedes.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI la data de Mar Mar 09, 2010 9:34 pm

Ca sa sintetizez, MUIE Caesar Cojocaru !
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Doctorupizdii la data de Mar Mar 09, 2010 9:44 pm

Mircea seful Constantei a scris:Asceza nu e numai bătutul mătăniilor. Şi căsnicia e o asceză. Studiul e o asceză. Iubirea e o asceză. Filiaţia e o asceză. Boala e o asceză. Viaţa de om izgonit din paradiso terrestre e o asceză. De aceea, la disperarea de a fi om, există o singură reţetă: fii plin, fii viu, fii prezent (i. e., creator) şi caută Prezenţa.
Nici o fericire nu e comparabilă cu aceea a trăirii plenare. Conţinutul e secundar, aici modul trăirii contează. Cotidianul nu e umil decât pentru ne-simţirea noastră. În fapt, ceea ce trăim e un miracol continuu, egalat doar de faptul că trăim într-adevăr. Eu nu valorez nimic în această valorizare. Graţia e în noi în fiecare secundă: nu trebuie să ne facem timp pentru ea.
Când se închină bigot la minunile modernităţii, cum ne îndeamnă zelatorii ei şi delatorii tradiţiei, în sufletele noastre ignorante se tânguiesc de o manieră sfâşietoare toate bogăţiile pe care le-au pierdut înlăuntru atunci când trupurile noastre au progresat în afară. - Câţi moderni, satisfăcuţi de propria lor modernitate, câţi oameni novisimi, orbiţi de patima de a fi cât mai recenţi, câţi oameni care mobilizează puterea unui tigru şi viclenia unui şarpe în perspectiva de înţelegere a unei efemeride, câţi oare dintre noi - oameni recenţi ai unei lumi din ce în ce mai recente - mai posedă discernământul de a pricepe că orice progres din vizibil se face pe seama unor amputări în invizibil?
Fi-ti sinceri,nu-i asa ca am dreptate?
Asha e, satzi maninc pula ta... nici patapievici nu le sintetiza mai alegoric.

Nu va riscatzi cu papacioaca...e tinar, are dintzi buni si mushca. Io cu puradicii nu ma risc decit la cacat... acu fiecare cum ii place... asceza lui "anus impulatus" cere sa deschidem un topic nou.

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Sus In jos

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI la data de Mar Mar 09, 2010 9:51 pm

Cum dracu te-ai combinat cu ala sa faci forum ? Proasta alegere ....

Daca vrei sa faci topic nou Mare atentie la regulament !

Uite aici: http://mercedes.forumz.ro/primul-forum-adevarat-f1/vizualizati-primul-subiect-t1.htm
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Dr.Strangelove la data de Mar Mar 09, 2010 9:54 pm

Chiar ca...

Cand se pune micutul Ally Mcbeal pe scris, nici el nu intelege ce scrie !
Dr.Strangelove

Data de inscriere : 08/03/2010
Varsta : 97
Localizare : Bucangeles

Sus In jos

Mesaj  Doctorupizdii la data de Mar Mar 09, 2010 10:15 pm

Pula mi-e mie de forumuri si sloboaze... Inca nu s-a inventat banu' care sa ma cumpere pe mine, nu ma asociez cu nimeni, mai draga, relaxatzi-va... De combinat prefer pizda, la barbatzi nu ma prea pricep... bashca am hemoroizi si nu ma risc... Nu mai fac topic, v-am citit regulamentul, e prea stufos, ma fut in el. Am si io limitele mele...

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: